Česko Slovensko má Talent - TV Prima

Celý podzim 2010 bude Česko a Slovensko sledovat na televizních obrazovkách Televize PRIMA a TV JOJ vysílání nejúspěšnější a nejzábavnější talentové show na světě. Ve společné česko-slovenské soutěži talentů ukážeme neuvěřitelnou škálu schopností a zručností soutěžících a její průběh zdramatizujeme soubojem národů.

Obal na mobil

Got Talent je dnes největším světovým pojmem pro televizní zábavnou show. V květnu 2009, když finále Britain´s Got Talent sledovalo 18,3 milionu diváků, se jednou z nejznámějších žen v novodobé televizní zábavě stala Susan Boyle. Nezaměstnanou 47letou venkovanku sledovaly miliony diváků na její cestě za vítězstvím od prvních chvil před kamerou plakaly u jejího zpěvu a milovaly ji pro to, jak byla prostá a přitom úžasná. Pohádka o talentu, který dostal šanci, o splněném snu, o úspěchu. To je důvod, proč diváci na celém světě milují Got Talent a proč byl tento formát oceněn jako Nejlepší zábavný pořad roku na festivalu Broadcast Awards 2010.

Od chvíle, kdy se Britain´s Got Talent na jaře 2007 odvysílal poprvé, ovládl celý svět. Do června 2007 byl odvysílán v 27 zemích světa, nevynechal ani Austrálii, Asii, Jižní i Střední Ameriku, jih Afriky…

Nejuniverzálnější světová talentová show nabízí šance každému, bez ohledu na věk či typ talentu – tanec, zpěv, akrobacie, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři , a to jak děti, teenageři, dospělí či důchodci. Na všechny je jenom jeden metr – rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika.

Cesta k úspěchu ale není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci na to, aby předvedl svůj výkon.

Nakonec se ve finále stává absolutním vítězem miláček „vox populi“. Průvodci televizních přenosů jsou tři členové poroty, jak už to tak bývá – každý v jiné roli, a dva moderátoři, kteří průběh soutěže posouvají, dynamizují, glosují.

Česko Slovensko má Talent – SongObal na mobil

««« Předchozí text: Nábytek XXXLutz a reklama Ta-ta-ta-ta! Následující text: Talent Mania - Talentmania Česko Slovensko »»»

Sdílet 3. 8. 2010 Út 18.29 | Ostatní | tisk | 4072x